pomocný dělník

  • Kralovice

Pracovní místo ( pomocný dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- pomocné práce v přípravě výroby
- manipulace s hmotami, materiály, polotovary a výrobky
- základní práce při lakování kovů, kovových konstrukcí, polotovarů a jiné úpravy kovů (tmelení, kytování, apod.)
- ošetřování a údržba běžných obráběcích strojů, nářadí, nástrojů a pomůcek
- ruční obrábění a zpracovávání kovových materiálů
- obsluha jednoduchých výrobních strojů a zařízení
Požadavky:
- SOU strojírenského zaměření
- základní znalost problematiky strojírenské výroby
- samostatnost
- pečlivost a systematičnost při práci
Nabízíme:
- příjemný kolektiv
- motivující mzdové podmínky
- hlavní pracovní poměr
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování a další podnikové benefity
Volné místo pomocný dělník pro lokalitu Kralovice.