Sociální pracovník

  • Jeseník

Pracovní místo ( Sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 4.1.2019 !!!
První kontakt telefonický, písemný!!

Sociální pracovník do pracovního týmu sociální služby Darmoděj z.ú. - Terénní program
Jedná se o přímou práci s klienty.

Požadujeme:
- minimálně vyšší odborné vzdělání
- trestní bezúhonnost
- flexibilitu, kreativitu, samostatnost, zodpovědnost
- ochotu učit se novým věcem a pracovat na sobě

Nabízíme:
- možnost pracovní smlouvy na dobu neurčitou
- komplexní intenzivní zaškolení
- možnost dalšího vzdělávání v oboru
- zázemí profesionální stabilní organizace
- zaměstnanecké výhody - příspěvky na ochranné pracovní pomůcky apod.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) s motivačním dopisem e-mail: darmodej@darmodej.cz
- telefonicky 731 840 189, po-pá 9:00 -14:00
Volné místo sociální pracovník pro lokalitu Jeseník.