OSTROJ a.s. JEŘÁBNÍK, JEŘÁBNICE divize Strojírna

JEŘÁBNÍK, JEŘÁBNICE divize Strojírna

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz.
ZŠ, jeřábnický a vazačský průkaz podmínkou, samostatnost a flexibilita.
Pracoviště Opava, nástup ihned.
Náplň práce: obsluha mostového jeřábu, provádí běžnou údržbu, provádí minipulaci s materiálem a dílci.
Volné místo jeřábník, jeřábnice divize strojírna pro lokalitu Opava.

Požadavky
Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz - podmínkou, Činnosti na technických zařízeních - obsluha zdvihacích zařízení - jeřábnický průkaz podmínkou

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: JEŘÁBNÍK, JEŘÁBNICE divize Strojírna

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: OSTROJ a.s.
Ulice: Těšínská 1586
Město: Opava
PSČ: 746 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Tůmová
E-mail: tumova@ostroj.cz
Telefon: +420 553 872 173

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: OSTROJ a.s.