Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Asistent/ka vedoucího výroby/Analytik

Pracovní místo ( Asistent/ka vedoucího výroby/Analytik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: SŠ/VŠ technické vzdělání, dobré organizační a analytické schopnosti
Náplň práce: sběr dat a jejich vyhodnocování
Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního vývoje, 5 týdnů dovolené, stravenky zdarma
Volné místo asistent/ka vedoucího výroby/analytik pro lokalitu Horšovský Týn.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství

Další volná místa

Demand planner Máte silné analytické a komunikační vlastnosti? Jste týmový hráč a na pozici Demand planner už jste pracoval? Vaší náplní práce bude: - příprava předpovědi poptávky ve svěřeném portfoliu v souladu s finančním a obchodním plánem - přesný ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

SPECIALISTA CONTROLLINGU, Českobudějovicko Máte vzdělání ekonomického směru, analytické myšlení a domluvíte se anglicky nebo německy? Zajímáte se o oblast controllingu? Pravděpodobně budete vhodným kandidátem na pozici FINANČNÍHO KONTROLÉRA. Na této pozici budete mít na starosti: - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Finanční kontrolor Máte praxi v oblasti finančního controllingu? Máte obecný přehled o účetnictví a oblasti podnikových financí? Jste analytický tip a baví Vás práce s čísly? Pak hledáme právě Vás! Aktuálně obsazujeme pozici Finanční kontrolor * tvorba ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit