Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Asistent/ka vedoucího výroby/Analytik

Pracovní místo ( Asistent/ka vedoucího výroby/Analytik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: SŠ/VŠ technické vzdělání, dobré organizační a analytické schopnosti
Náplň práce: sběr dat a jejich vyhodnocování
Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního vývoje, 5 týdnů dovolené, stravenky zdarma
Volné místo asistent/ka vedoucího výroby/analytik pro lokalitu Horšovský Týn.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství

Další volná místa

Vedoucí týmu bezpečnostních analytiků Co budete dělat? řízení týmu bezpečnostních analytiků zodpovědnost nad dalším zlepšováním technických i analytických schopností našich analytiků výzkum a vyšetřování kybernetických hrozeb analýza a indexování dat příprava jasných a srozumitelných ...
HS Technology Inc. , odštěpný závod Plzeň, Inzerováno včera

Bezpečnostní analytik / analytička Co budete dělat? • výzkum a vyšetřování kybernetických hrozeb • analýza a indexování dat • zjišťování identity útočníka a provádění důkladného vyšetřování získaných informací • příprava jasných a srozumitelných reportů pro klienty Co od vás ...
HS Technology Inc. , odštěpný závod Plzeň, Inzerováno včera

Bezpečnostní analytik/analytička senior Co budete dělat? výzkum a vyšetřování kybernetických hrozeb analýza a indexování dat zjišťování identity útočníka a provádění důkladného vyšetřování získaných informací příprava jasných a srozumitelných reportů pro klienty Co od vás ...
HS Technology Inc. , odštěpný závod Plzeň, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit