Informatik SAP

Pracovní místo ( Informatik SAP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vaše náplň práce:
•spočívá ve vývoji aplikací v prostředí SAP
•zahrnuje analýzu, nastavení a údržbu procesů přiděleného modulu, vazbu na ostatní moduly SAP
•programujete v ABAP, tvoříte reporty
•zajišťujete podporu EDI komunikace, správu uživatelských oprávnění, podporu uživatelů v tuzemsku i v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

INFORMATIK/-ĆKA INFORMATIK/-ĆKA - PP na dobu určitou 1 roku, nástup 1.6.2019 - Požadujeme: požadujeme SŠ/VŠ vzdělání technického směru, zaměření na informační technologie výhodou; všeobecnou hardwarovou a softwarovou orientaci v oblasti informačních technologií; ...
Krajský soud v Hradci Králové Pardubice, Inzerováno včera

Informatik/informatička Místo výkonu práce Pardubice. První kontakt: e-mailem. K žádosti připojte: motivační dopis, strukturovaný životopis, neověřenou kopii nejvyššího dosaženého vzdělání. Volné místo informatik/informatička pro lokalitu Pardubice.

Software Engineer C# .NET - Software specification based on system performance and customer application requirements in cooperation with the product manager and software scientist - Develop designs based on a full comprehension of the function, purpose and application of ...
Talentor Advanced Search, s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny