SESTRA DO PLICNÍ AMBULANCE

  • Jičín

Pracovní místo ( SESTRA DO PLICNÍ AMBULANCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme: Sestru do plicní ambulance v Novém Bydžově

Písemné žádosti s profesním životopisem posílejte na personální oddělení Oblastní nemocnice Jičín a.s., se sídlem Bolzanova 512, 506 01 Jičín, nebo email personal@nemjc.cz

Nabízíme:
- jednosměnný provoz,
- zkrácený úvazek,
- adekvátní pracovní a platové podmínky,
- týden dovolené navíc,
- dotované stravování,
- velice výhodné benefitní tarify pro zaměstnance a jejich rodiny,
- až 2.000,- ročně na sport, kulturu apod.
- příspěvek na důchodové nebo životní pojištění až 600,- Kč/měs.,
- možnost mimořádných odměn.

Požadavky:
- odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb.,
- zdravotní způsobilost a bezúhonnost.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED, zástup za delší pracovní neschopnost
Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
Volné místo sestra do plicní ambulance pro lokalitu Jičín.