Všeobecná sestra

  • Kyjov

Pracovní místo ( Všeobecná sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Charita Kyjov, třída Palackého č.p. 194/30,
697 01 Kyjov 1.
Upřesňující informace: Činnost zdravotnického pracovníka s odborností 925 dle vyhlášky č. 55/2011Sb., §4 a §54. Práce s pacienty chronickými a terminálními v jejich domácím prostředí dle ordinace praktického lékaře nebo odborného lékaře z nemocnice, vyšetření a stanovení ošetřovatelské diagnózy, stanovení ošetřovatelského plánu. Požadujeme odbornou způsobilost dle novely zákona č. 96/2004 Sb., zák. č. 201/2017 Sb., vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra - ÚSO s maturitou, VOŠ zdrav., trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, vstřícnost a empatie k pacientům, schopnost pracovat samostatně, spolehlivost, pečlivost, pružnost, řidičský průkaz sk. B, minimálně tříletou praxi u lůžka, praxi ve zdravotnictví, uživatelskou znalost PC, ranní a večerní služby vč. víkendů a svátků.
Zam. výhody: 25 dní dovolené, příspěvek na stravu, platové ohodnocení dle vzdělání a délky praxe
Kontakt: tel. 518 323 766 v prac. dny od 7:00 do 15:30, osobně na adrese: Palackého 194, Kyjov v prac. dny od 7:00 do 15:00, e-mailem: chos.dh@kyjov.charita.cz
Volné místo všeobecná sestra pro lokalitu Kyjov.