Operátor výroby na středisku lisování

  • Lovosice

Pracovní místo ( Operátor výroby na středisku lisování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- obsluhovat a přímo seřizovat stroje v oblasti studeného lisování
- sledovat kvalitu vyráběných výrobků podle pracovních postupů
- sledovat průběh využívání procesu kontroly nástrojů a výrobků v procesu výroby
- přemisťovat nástroje a výrobky dle pokynů zaměstnavatele
- čistit a ukládat nástroje
- třísměnný provoz

Požadujeme:
- minimálně výuční list
- dobrý zdravotní stav
- ochotu učit se

Nabízíme:
- zázemí silné nadnárodní společnosti
- možnosti vzdělávání a profesního rozvoje
- měsíční bonus v závislosti na pracovním výkonu
- měsíční bonus za docházku
- příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel
- týden dovolené navíc
- firemní dotované stravování
- příspěvek na životní připojištění nebo penzijní spoření
Volné místo operátor výroby na středisku lisování pro lokalitu Lovosice.