Lékař se specializovanou způsobilostí

  • Třeboň

Pracovní místo ( Lékař se specializovanou způsobilostí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
provádí vyšetření klientů se stanovením léčebného plánu, řádnou preskripci vhodné balneologické i cílené pohybové terapie.
Požadujeme:
specializovanou způsobilost v oboru RFM, nebo neurologie, nebo revmatologie; specializovaná způsobilost v oboru RFM výhodou;
základní znalost NJ;
schopnost práce na PC;
příjemné jednání a vystupování;
spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost;
trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí;
zajímavou práci, možnost seberealizace;
atraktivní finanční ohodnocení;
pro lékaře s bydlištěm mimo Třeboň možnost ubytování;
5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna;
odborné vzdělávání;
mobilní telefon;
pestrý sociální program – např. zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění ve výši Kč 500,- měsíčně, vouchery v hodnotě Kč 1 500,- na nákup potřeb v rámci preventivní zdravotní péče, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí.
Volné místo lékař se specializovanou způsobilostí pro lokalitu Třeboň.