referent/ka obchodního oddělení

  • Tábor

Pracovní místo ( referent/ka obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Referent / ka Obchodního oddělení
Popis pozice:
-komunikace se stálými i novými zákazníky
-udržování databáze zákazníků
-příjem zboží a fakturace
-komunikace s tuzemskými dodavateli a zajištění nákupu sortimentu dle objednávek
-vyřizování celních formalit při dovozu zboží z EU a třetích zemí
-další činnost dle specifikace a požadavků OŘ
Požadujeme:
-min. SŠ vzdělání
-aktivní znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, znalost K2 výhodou) a internet
-zkušenosti se sklady, příjmem a výdejem zboží a fakturací
-organizační dovednosti, časová flexibilita, odolnost
-komunikativnost, vstřícnost, příjemné vystupování vůči zákazníkům
-spolehlivost a loajalita
-praxe na obdobné pozici vítána
-znalost AJ výhodou
-řidičské oprávnění skupiny B výhodou
Nabízíme:
-zázemí stabilní společnosti
-plat 25 000Kč
-pracovní doba 07:00 - 15:30
-zaměstnanecké výhody
-profesní vzdělávání
-nástup dle dohody po osobním pohovoru
V případě zájmu nám zašlete nabídku se strukturovaným životopisem.
Kontakt: JOPECO spol. s r.o., U Cihelny 1751, 547 01 Náchod, p. Petr Vlk, tel.: 603 217 100
CV zasílat na: petr.vlk@jopeco.cz
Volné místo referent/ka obchodního oddělení pro lokalitu Tábor.