Pracovník back office

  • Brno

Pracovní místo ( Pracovník back office ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílat na e-mail: vslavikova@mapomedical.cz
Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy. Rádi si Vás zaučíme.
Co Vás čeká?
Spolupráce s kolegy napříč společností (obchod, finance, sklady aj.)
Komunikace se zákazníky a řešení jejich každodenních požadavků (primárně e - mailem)
Příprava podkladů a dalších dokumentů
Zadávání objednávek do systému, aktualizace dat
Vyřizování a evidence reklamací
Podpora nadřízeného
Další administrativa - kopírování, tisk, evidence přijaté a odeslané pošty,..

Od nového kolegy požadujeme?
SŠ vzdělání
Dobrou znalost MS Office
Komunikační a organizační schopnosti
Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
Týmovost a proklientský přístup
Znalost informačního systému společnosti (ESO09) výhodou

Proč byste měl/měla chtít pracovat s námi?
Nabízíme:
Stabilní zaměstnání na HPP
Atraktivní obor podnikání
Flexibilní pracovní doba
Příjemné pracovní prostředí a dobrou týmovou atmosféru
Stravenky, mobilní telefon
Firemní akce
Nástup ihned nebo dohodou.
Volné místo pracovník back office pro lokalitu Brno.