Čalouník/čalounice

Pracovní místo ( Čalouník/čalounice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
z: 16.7.2018, a: 29.8.2018; jedná se o čalounění židlí, možnost zaučení; v případě zájmu kontaktujte p. Macečkovou telefonicky, emailem nebo osobně na adrese pracoviště
Volné místo čalouník/čalounice pro lokalitu Frenštát pod Radhoštěm.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

AUTOČALOUNÍK/AUTOČALOUNICE KO: Kurečková Pavla, tel.: 553 760 820, 601 305 154, životopis zašlete na e-mail: pavla.kureckova@hagemann.cz a s předmětem Autočalouník. SOU v oboru, praxe v oboru nutná, spolehlivost, pracovitost, smysl pro samostatnou a zodpovědnou práci Prac. ...
HAGEMANN a.s. Opava, Inzerováno před 4 dny

Šička - čalouník Osobní kontakt na adrese Bystřická č.p. 112/2, Bystrovany, Olomouc po předchozí telefonické domluvě. Nástup možný ihned. Požadujeme zkušenosti v oboru, kreativní schopnost šít na šicích strojích. Nemusí být vyučen v oboru. Prac. doba: 6:00 - 14:30 ...
Jaromír Conearic Bystrovany, Inzerováno před 5 dny

Čalouníci ČALOUNÍCI Požadujeme: vhodné pro vyučené čalounice, šičky, švadleny, také možnost zaučení. Náplň práce: jedná se o místo ve čalounické dílně při výrobě nebo opravách čalouněného nábytku Nabízíme: stravování První kontakt: telefonicky v době od 7:00 ...
Nábytek Vaculík s.r.o. Lhota u Vsetína, Inzerováno před 6 dny