OBCHODNÍ SPECIALISTA, SPECIALISTKA - OPAVA A OKOLÍ

  • Opava

Pracovní místo ( OBCHODNÍ SPECIALISTA, SPECIALISTKA - OPAVA A OKOLÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Grelová Alena, tel.: 702 202 123, e-mail: alena.grelova@nn.cz
Min. SŠ/SOU s maturitou, čistý trestní rejstřík, obchodní zkušenosti, oblast finančnictví/bankovnictví velkou výhodou, odvahu pustit se se zkušeným manažerem do budování něčeho nového, příjemné vystupování, komunikativnost, fair play, soulad s našimi hodnotami (Srozumitelnost - Péče - Spolehlivost).
Pracoviště Opava a okolí.
Náplň práce: zajišťovat péči o stávající klienty a jejich rozšiřování o další spokojené klienty, řízení portfolia firemních, ale také retailových klientů v daném regionu, samostatné vedení obchodních jednání a vyjednávání podmínek spolupráce, poskytování poradenství klientům v oblasti životního pojištění, investic a dalších produktů v portfoliu společnosti.
Nabízíme: Volnou ruku - řídíte si svůj pracovní čas i aktivity. Skutečné finanční zajištění bez stropu, který by omezoval Vaši práci. Bonusový program - fixní plat + výkonová odměna. Moderně vybavenou pobočku v centru Opavy. Vedení a podporu zkušeného týmového manažera. Odborné vzdělávání v různých oblastech Vaší profese. Otevřenou cestu ke kariéře manažera nebo specialisty pro finanční plánování. Další motivační benefity, teambuildingové aktivity a soutěže.
Volné místo obchodní specialista, specialistka - opava a okolí pro lokalitu Opava.