AUTOTRANSPORT & SERVIS R + R s. r. o.

AUTOMECHANIK

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Mocek Jan, tel.: 602 527 146, e-mail: info@autorr.cz.
Požadujeme: SOU v oboru, praxe výhodou, ŘP sk. B.
Náplň práce: oprava osobních a dodávkových automobilů.
Volné místo automechanik pro lokalitu Kravaře.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOMECHANIK

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: AUTOTRANSPORT & SERVIS R + R s. r. o.
Ulice: Štěpánkovická 3354
Město: Kravaře
PSČ: 747 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Mocek
E-mail: info@autorr.cz
Telefon: +420 602 527 146

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AUTOTRANSPORT & SERVIS R + R s. r. o.