TECHNIK ODDĚLENÍ BEZPEČNOSTI A KRIZOVÉHO ŘÍZENÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNIK ODDĚLENÍ BEZPEČNOSTI A KRIZOVÉHO ŘÍZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
• SŠ vzdělání, odborná způsobilost k prevenci rizik BOZP nebo VŠ vzdělání ve zdravotnictví (nejlépe v oboru ochrana veřejného zdraví) nebo VŠ vzdělání technického směru a zájem o obor bezpečnost a ochrana zdraví při práci
• praxe ve zdravotnictví výhodou
• práce na PC – WORD, EXCEL, POWEPOINT
• řidičské oprávnění sk. B výhodou
• dobré komunikační a organizační schopnosti
• zdravotní způsobilost a bezúhonnost
Nabízíme:
• motivující mzdové ohodnocení
• příjemné a moderní pracovní prostředí
• zaměstnanecké benefity (závodní stravování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění)
• možnost ubytování
• 5 týdnů dovolené
• možnost profesního růstu
Pracovní zaměření:
• hodnocení rizik BOZP
• ochrana zdraví zaměstnanců
• chemické látky a směsi
• provádění školení BOZP
• zajišťování odborných školení (řidiči, obsluhy TNS apod.)
Přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat:
• motivační dopis
• strukturovaný životopis
• neověřené doklady o vzdělání, případně odborné způsobilosti k prevenci rizik BOZP
Volné místo technik oddělení bezpečnosti a krizového řízení pro lokalitu Liberec.