Aktivizační pracovník v sociálních službách

  • Brno

Pracovní místo ( Aktivizační pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontaktní osoba: vrchní sestra - Bc. Šmídová Světlana, e-mail: vrchnisestra@kos.brno.cz, mobil: 604 236 754
Datum nástupu: ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky: od 20.000,- Kč (dle délky praxe) + příplatky + osobní ohodnocení

Kvalifikační předpoklady:
ÚSO v sociální nebo pedagogické oblasti ukončená maturitou (nebo osvědčení o absolvování akreditovaného vzdělávacího programu Pracovník v sociálních službách pro výchovnou nepedagogickou činnost).
Praxe v oboru aktivizační pracovník.
Praxe v domově pro seniory.
Řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Požadavky:
Zvládání, znalost a přehled v oblasti smyslové aktivizace, reminiscence, basální stimulace, případně dalších terapií či způsobů aktivizace (např. muzikoterapie, aromaterapie, arteterapie), schopnost dané techniky vhodně volit a aplikovat.
Sociální cítění, tvůrčí a kreativní schopnosti, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a komunikativnost.
Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, zodpovědnost.

Hlavní náplň práce:
Práce s klienty s demencí v různém stádiu nemoci, zajišťování zájmové a kulturní činnosti.
Vyhledávání, organizování a provádění volnočasových aktivit.
Udržení samostatnosti a soběstačnosti klientů v běžných denních činnostech.
Volné místo aktivizační pracovník v sociálních službách pro lokalitu Brno.