Řidič/ka silniční nákladní dopravy

  • Cheb

Pracovní místo ( Řidič/ka silniční nákladní dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: jízdy po ČR a EU. Pracovní poměr na dobu neurčitou (s 3-měsíční zkušební lhůtou). Pracovní doba: pružná pracovní doba, možnost i práce jen na týden / 1 den v měsíci, dle AETR. Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, platný profesní průkaz. Nabízíme: měsíční příjem až 50.000,- Kč netto (hrubá mzda + stravné a prémie), vč. benefitů v závislosti na pracovním nasazení a kvalitě odvedené pracovní činnosti, veškeré výhody dynamické dopravní společnosti, individuální přístup, jízdní výkon cca 9.000 km/měsíc, víkendy doma, pomoc při řešení exekucí a insolvencí, nonstop technická podpora, odborný zácvik dle potřeby, zaměstnanecké výhody (mobilní telefon v privátní podnikové síti, slevy na mobilní tarify a internetové služby i pro rodinné příslušníky, příspěvky na doplňkové penzijní spoření a investiční životní pojištění, příspěvek na dětské tábory, benefitní tankovací karty atd.). Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat každý všední den 8:00-15:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo řidič/ka silniční nákladní dopravy pro lokalitu Cheb.