Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

OSTRAHA PRODEJNY

Pracovní místo ( OSTRAHA PRODEJNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Pavla Liebertzová, tel. 606 333 112, e-mail: nabor.ostravaatbohemiaplus.cz
NECHODIT NA POBOČKU! Volat na uvedený telefon po-pá od 8:00 -15:00 hod.
vzdělání nerozhoduje, turnusové služby, nástup možný IHNED, mzda 85 Kč/hod. + odměny.
Požadujeme: věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Elektromontér/ka Pracoviště: Hlavní 778, Šenov u Ostravy V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail. Nechodit osobně bez předchozí domluvy. Požadujeme vyučení v oboru, řidičský průkaz sk. B. Volné místo elektromontér/ka pro lokalitu Šenov.
ELROZ DEVELOPMENT a.s. Šenov, Inzerováno včera

Pánský/á kadeřník/ce ZamK Pracoviště: Stodolní 1056, Moravská Ostrava Kontakt: osobně, nutno předem volat, adresa pro osobní schůzku bude upřesněna telefonicky Hledáme vhodného zájemce na pozici pánského kadeřníka v BARBER SHOPU s provozní dobou 10:00 - 24:00 ...
Miroslava Petrová Ostrava, Inzerováno včera

Konzultant/ka ochrany osobních údajů Pracoviště: Vítkovická 22, Moravská Ostrava, 70200 Kontakt: Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: KremenkovaL@fsc-ov.cz Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní výše uvedené ...
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. Ostrava, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit