Vychovatel/ka

Pracovní místo ( Vychovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu určitou, poté možnost prodloužení.
Uchazeč musí splňovat odbornou kvalifikaci pro výkon práce vychovatel/ka podle § 16 zákona č. 563/2004 Sb. v platném znění + speciální pedagogika + psychická způsobilost (možnost doplnění v rámci zkušební doby) podle § 18 zákona č. 109/2002 ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Vychovatel/ka na škole v přírodě Vychovatel musí být schopen zvládnout práci s početnější skupinou dětí. Požadujeme čistý výpis z rejstříku trestů. Účast na bezplatném školení v Praze před prvním turnusem podmínkou. Pedagogické vzdělání není třeba. Nabízíme: ubytování a stravu ...
Cestovní kancelář Star Line, s.r.o. Svor, Inzerováno před 3 dny

Vychovatel/-ka v dětském domově NÁSTUP MOŽNÝ IHNED PP je na dobu určitou - zástup po dobu mateřské dovolené. Vzdělání - pedagogické - speciální pedagogika. Psychologická způsobnost / Zákon 109/2002 Sb., hlava IV., § 18. V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, telefonicky nebo ...
Dětský domov a Školní jídelna, Krupka, příspěvková organizace Krupka, Inzerováno před 4 dny

Vychovatel/ka ve školní družině ZŠ přijme do svého kolektivu vychovatele/ku pro školní družinu od 1.9.2019. Nabízíme rodinné prostředí, vstřícný kolektiv, příspěvek na obědy. Kontakt huskova@skolakurivody.cz Volné místo vychovatel/ka ve školní družině pro lokalitu Ralsko.
Základní škola a mateřská škola Tomáše Ježka Ralsko-Kuřívody- příspěvková organizace Ralsko, Inzerováno déle jak týden