E S B a.s.

instalatér, topenář

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Počerady 61
svářecí průkaz, zkoušky ISO 9606-1 metody 111, 135,141, jeřábnický, vazačský průkaz, ŘP sk. B
stravenky, příspěvek na životní a penzijní pojištění, dovolená 25 dní
zasílejte životopisy na email: veselska@esbas.cz, tel: 474 332 818 (6:30-15:00), osobně na sídle firmy ESB a.s. Tušimice 10 Kadaň
Volné místo instalatér, topenář pro lokalitu Výškov.

Požadavky
Zkoušky svařování, Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz, Obsluha stavebních strojů - průkaz jeřábníka, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: instalatér, topenář

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: E S B a.s.
Ulice: 61
Město: Výškov
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Veselská
E-mail: veselska@esbas.cz
Telefon: +420 474 332 818

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: E S B a.s.