Nástrojař (LemTech)

  • Střítež

Pracovní místo ( Nástrojař (LemTech) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti, která buduje nový závod u Jihlavy pro přístup na celoevropský trh v oblasti lisovaných kovových součástí pro automobilní a elektronický průmysl?

Náplň práce:
Plnění veškerých úkolů nezbytných pro práci na lisu s následujícími činnostmi:
- úpravy lisovacího nástroje
- seřízení nástroje
- základní kontrola kvality
- podpora při řešení problémů.
Profil ideálního kandidáta:
- zkušenosti s úpravami lisovacích nástrojů
- základy angličtiny velkou výhodou (není podmínkou) - spolupráce se zahr. odborníky
- vyučen nebo SŠ s maturitou technického směru (nástrojař, seřizovač, zámečník …)
- porozumění technické dokumentaci
- manuální zručnost, pečlivost
- flexibilita, schopnost týmové práce
- zájem se učit novým věcem
- nástup: možný ihned.
Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis na email personal@lemtech.cz.
Volné místo nástrojař (lemtech) pro lokalitu Střítež.