účetní junior

  • Kralovice

Pracovní místo ( účetní junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- správa a vedení agendy hotovostní pokladny
- zpracování a správa vydaných faktur v modulu FAKTURACE v informačním systému včasné vystavení a odeslání vydaných faktur (tuzemských, zahraničních)
- inkaso plateb faktur za hotové
- vedení a správa statistiky Intrastat
- provádění rozborů činností výrobního úseku a běžného ekonomického hodnocení dle pokynu přímého nadřízeného
- zpracovávání telefonických hovorů info-linky společnosti, poskytování informací volajícím, uspokojivé a reprezentativní zpracování žádostí volajících
- evidenci a správa příchodu návštěv do společnosti, péče o příchozí návštěvníky (pomoc s orientací po areálu, zpracovávání jejich žádostí, apod.)
- jiná administrativní činnost
Požadavky:
- minimálně SŠ vzdělání ekonomického zaměření
- Znalostí produktů MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na uživatelské úrovni
- Základní znalostí účetnictví
- znalost informačního systému KTKw výhodou
- znalost německého jazyka výhodou
- zájem o další vzdělávání v oboru
- samostatnost
- pečlivost a systematičnost při práci
Nabízíme:
- příjemný kolektiv
- motivující mzdové podmínky
- hlavní pracovní poměr
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování a další podnikové benefity
- pozice vhodná pro absolventy!
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: paskova@ztmetal.cz
Volné místo účetní junior pro lokalitu Kralovice.