Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

TRUHLÁŘ, NÁBYTKÁŘ, TESAŘ

Pracovní místo ( TRUHLÁŘ, NÁBYTKÁŘ, TESAŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.
Pracovní doba: jedna směna - 7:00 - 15:00 hod.
Požadujeme:
- ideálně praxi v oboru truhlář
- samostatnost a spolehlivost
- pracovitost
Nabízíme: prémie
Kontakt na tel.: 734 578 443 (mezi 8:00 - 17:00) nebo e-mail: vaclav.zochatduc-blanc.com
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Montér nábytku/ truhlář/ nábytkář Práce svým charakterem vhodná pro muže! Nabízíme: silný pracovní tým s letitými zkušenostmi. NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM! Volné místo montér nábytku/ truhlář/ nábytkář pro lokalitu Pelhřimov.
KANONA a.s. Pelhřimov, Inzerováno před 3 dny

Truhlář montáže po celé ČR, praxe výhodou tel. kontakt předem 775 659 817 Volné místo truhlář pro lokalitu Bratřice.
Roman Bez Bratřice, Inzerováno před 3 dny

MISTR V TRUHLÁŘSKÉ VÝROBĚ Mistr truhlářské výroby - celková truhlařina (okna, dveře, nábytek) Požadavky: - vzdělání v oboru - vyuč. nebo ÚSO - znal. práce na PC /Word, Excel/ + AutoCad - není podmínkou - ŘP B, práce s vysokozdv. vozíkem výhodou - časová flexibilita - ...
Truhlářství Buzek Tomáš s.r.o. Hrejkovice, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit