Duc Blanc Handmade s.r.o.

TRUHLÁŘ, NÁBYTKÁŘ, TESAŘ

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.
Pracovní doba: jedna směna - 7:00 - 15:00 hod.
Požadujeme:
- ideálně praxi v oboru truhlář
- samostatnost a spolehlivost
- pracovitost
Nabízíme: prémie
Kontakt na tel.: 734 578 443 (mezi 8:00 - 17:00) nebo e-mail: vaclav.zoch@duc-blanc.com
Volné místo truhlář, nábytkář, tesař pro lokalitu Písek.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TRUHLÁŘ, NÁBYTKÁŘ, TESAŘ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Duc Blanc Handmade s.r.o.
Ulice: Za Pazdernou 1498
Město: Písek
PSČ: 397 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Václav Zoch
E-mail: vaclav.zoch@duc-blanc.com
Telefon: +420 734 578 443

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Duc Blanc Handmade s.r.o.