ZUBNÍ SESTRA

  • Liberec

Pracovní místo ( ZUBNÍ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DOLIDENT ***** zubní klinika v Libereckém kraji přijme do svého stabilního týmu ZUBNÍ SESTRU.

Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání s maturitou
- Všeobecná zdravotní sestra či instrumentářka - výhodou
- Profesionální vystupování
- Preciznost
- Osobní zapálení a chuť se učit novým věcem
- AJ, NJ, PJ – výhodou

Nabízíme:
- Zajímavé platové podmínky
- Rodinnou a přátelskou atmosféru
- Zdravé stravování ve vlastní kavárně www.dolicafe.cz
- Bezplatné parkování
- Pracovní doba 40hod/týden
- Nástup srpen - září 2018

Svůj životopis s fotografií prosím zašlete na adresu: lucie.tosovska@dolident.cz. Pro další informace volejte na tel.: 731 166 436. Více informací o klinice DOLIDENT najdete na našich stránkách www.dolident.cz nebo na našem facebookovém profilu.

Těšíme se na spolupráci
za Dolident team
Dr. Lucie Tošovská & Dr. Ondřej Tošovský
Ampérova 493
460 08 Liberec
Volné místo zubní sestra pro lokalitu Liberec.