Právník/právnička (zástup za MD)

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Právník/právnička (zástup za MD) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou, nejlépe s nástupem ihned kvůli zaučení. Praxe není nutná, zájemce rádi zaučíme.
NÁPLŇ PRÁCE: Právní poradenství poskytované ostatním pracovníkům, případně klientům v oblasti činnosti zaměstnavatele (bližší informace o konkrétní náplni práci rádi sdělíme na osobním pohovoru). Práce s interním evidenčním systémem a administrativní činnost při zpracování dokumentace klientů. Aktualizace vnitřních předpisů a vzorové dokumentace, navrhování změn.
POŽADUJEME: Ukončené VŠ vzdělání v magisterském studijním programu, obor právo. Praxe není nutná. Aktivní práce s PC (MS Office - Word, Excel, PowerPoint). Pečlivost, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup. Schopnost komunikace v anglickém jazyce. Trestní bezúhonnost. Aktivní absolventy rádi zaučíme, není nutná praxe v oboru.
NABÍZÍME: Zajímavou, různorodou a kreativní práci v oblasti Compliance, soukromého a veřejného práva, firemního práva a chodu obchodní společnosti. Zázemí stabilní firmy. Práci v přátelském a mladém kolektivu a atraktivním oboru. Možnost pracovně-právní spolupráce s advokátní kanceláří. Firemní telefon i k soukromým účelům. Částečně pružnou pracovní dobu. Odměny nad rámec základní mzdy.
PRVNÍ KONTAKT: Své životopisy prosím zasílejte na e-mail vozak@encorebenefit.cz nebo volejte na 777 722 737.
Volné místo právník/právnička (zástup za md) pro lokalitu Valašské Meziříčí.