LEKTOR/-KA KURZU KAIZEN A LEAN MANAGEMENT

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( LEKTOR/-KA KURZU KAIZEN A LEAN MANAGEMENT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- DPP, září 2018 - únor 2019
- Náplň práce: školení bude probíhat ve firmě zaměřující se na výrobu potravin, předběžně se bude jednat o deset dnů školení zaměřených na Kaizen, lean management, 5S a visual management, uvod a princip lean managementu, TPM. Školení bude probíhat ve středu na konci září, dále v říjnu a v listopadu
- Požadujeme: VŠ vzdělání, praxe v oboru podmínkou
- Nabízíme: odměnu 4000,- Kč za den školení (8 hodin)
- V případě zájmu pošlete životopis na hr@vzdelavanimetis.eu, do předmětu e-mailu uveďte Kurz Kaizen - Hradec Králové
Volné místo lektor/-ka kurzu kaizen a lean management pro lokalitu Hradec Králové.