SPRÁVCE/-KYNĚ BUDOV

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SPRÁVCE/-KYNĚ BUDOV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup dle dohody
- Náplň práce: zajištění pravidelné údržby, odstraňování závad, poruch a havárií, zajištění pravidelných revizí, kontrol, oprav budov a zařízení, obsluha plynové kotelny a tlakových nádob, provádění drobných oprav, koordinace úklidu budov a provozu vrátnice, zajištění evidence spotřeby energií a jejich vyúčtování, komunikace se Správou nemovitostí HK, s dodavateli a úřady, zajištění chodu organizace ve smyslu BOZP a PO
Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání s maturitou, praxe na obdobné pozici výhodou, uživatelská znalost PC (MS Office), řidičský průkaz sk. B, samostatnost, komunikativnost, manuální zručnost a ochota na sobě dále pracovat
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky
- V případě zájmu zasílejte životopisy na email: ekonom@klicperovodivadlo.cz
Volné místo správce/-kyně budov pro lokalitu Hradec Králové.