Dongres s.r.o.

Mechanik autoservisu a pneuservisu BestDrive

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Masarykova 1300 Žatec.
Nástup možný ihned, nebo po domluvě.
Požadujeme ŘP sk B, vyučen v oboru automechanik, nebo příbuzném oboru (opravář zemědělských strojů, mechanik strojů a zařízení atp.), nebo min.3-letá praxe v autoservisu, zodpovědnost, časová flexibilita, fyzická zdatnost, výpis RT, příjemné vystupování při osobní komunikaci se zákazníky.
Zaměstnanecké výhody:
- možnost krátkodobé firemní bezúročné půjčky(po zkušební době)
- zázemí společnosti s dlouhodobou historií na trhu
- pracovní poměr na dobu neurčitou (po zapracování)
- možnost nákupu pneu a dalšího nabízeného zboží za zvýhodněné ceny a další benefity
kontakt:tel.: 415711378, e-mail: dongres@dongres.com
Volné místo mechanik autoservisu a pneuservisu bestdrive pro lokalitu Žatec.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mechanik autoservisu a pneuservisu BestDrive

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Dongres s.r.o.
Ulice: Masarykova 1300
Město: Žatec
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeněk Dongres
E-mail: dongres@dongres.com
Telefon: +420 415 711 378

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dongres s.r.o.