CreativeDay, s.r.o.

Prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
MVP: Petržílkova 2835, Praha 5
Kontaktovat e-mailem stoklasa.butovice@creativeday.cz

Požadujeme:
zkušenosti s prodejem textilní a oděvní galanterie,
samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování
kreativní tvorba
znalost základní práce na PC a pokladních systémech
ruský a anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni
Volné místo prodavačka pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: CreativeDay, s.r.o.
Ulice: Petržílkova 2835
Město: Praha
PSČ: 158 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Štáhlová
E-mail: stoklasa.butovice@creativeday.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CreativeDay, s.r.o.