Mansson, s.r.o.

prodavačka/servírka

Odeslat

Pracovní náplň
Předem email: prace@mansson-bakery.com
Náplň práce: Obsluha hostů, prodej pekařských a cukrářských výrobků, práce na pokladně a s hotovostí, příprava sendvičů.
Požadujeme: AJ na mírně pokročilé úrovni, milé vystupování, flexibilitu.
Nabízíme: stravenky, pracovní oděv, mladý kolektiv, odměny za dlouhodobou spolupráci.
Volné místo prodavačka/servírka pro lokalitu Praha.

Požadavky
Angličtina Pasivní

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 07. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: prodavačka/servírka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Mansson, s.r.o.
Ulice: Bílkova 6
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Tvrdá
E-mail: prace@mansson-bakery.com
Telefon: +420 721 236 717

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mansson, s.r.o.