referent/ka - technik/ka odboru školství a kultury

  • Brno

Pracovní místo ( referent/ka - technik/ka odboru školství a kultury ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník ÚMČ Brno-sever vyhlašuje v souladu s § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, výběrové řízení na místo úředníka/úřednice na dobu neurčitou:
referent/referentka - technik/technička odboru školství a kultury
Místo výkonu práce: ÚMČ Brno-sever, Bratislavská 70, 601 47 Brno, a ostatní území města Brna
Charakteristika pozice:
kontrola správy, provozu a údržby objektů
sledování technických, hygienických a dalších způsobilostí budov svěřených příspěvkovým organizacím
metodická pomoc příspěvkovým organizacím při správě svěřených objektů
příprava oprav a investičních akcí
příprava podkladů pro výběr dodavatelů veřejných zakázek, příprava podkladů pro uzavírání smluv a provádění jejich změn
kontrola správnosti prováděných prací
kontrola čerpání finančních prostředků z rozpočtu
Platové podmínky: v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 9. platová třída, další příplatky dle příslušných právních předpisů a zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, ošatné ve výši 3.500 Kč ročně, osobní limit zaměstnance ve výši 8.000 Kč ročně na rekreaci, dopravu, kulturu, zájmovou činnost, jazykové vzdělávání, dioptrické brýle nebo kontaktní čočky apod.)
Termín nástupu: dle dohody
Požadavky:
minimálně vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou technického zaměření
znalost zákona č. 183/200