Konstruktér úseku autoelektroniky

  • Tábor

Pracovní místo ( Konstruktér úseku autoelektroniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Vhodné pro absolventy.
Náplní práce je konstrukční návrh strojních součástí a skupin pro obor automotive, konstrukce výrobků a návrh plastových dílů, zpracování a kompletace konstrukční výrobní dokumentace a zadávání výroby do nástrojárny.
Požadované vzdělání: SŠ/VŠ strojírenské nebo elektro.
Dále požadujeme:
- znalost technického kreslení, zásady a postupy konstruování
- orientace ve vývoji trendů v oblasti nových materiálů, technologií, návrhu elektronických obvodů a snímačů, zkušebních metod
- pasivní znalost AJ (porozumění textu)
- práce s 3D návrhovým systémem SolidWorks výhodou
- znalost norem pro automotive výhodou
- řidičské oprávnění skupiny B
Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti se zajímavým finančním ohodnocením. Dále možnost podílet se na vývoji nových technologií, profesní růst, prostor pro samostatnost a kreativitu.
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, dovolená navíc, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy a sleva v podnikové prodejně.
Kontakt: zaslání životopisu.
Volné místo konstruktér úseku autoelektroniky pro lokalitu Tábor.