Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

asistentka obchodního oddělení

Pracovní místo ( asistentka obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem.

Úspěšná softwarová společnost hledá pracovníka na pozici Asistentka obchodního oddělení.

Požadujeme:
- min.SŠ s maturitou
- praxe na obdobné pozici výhodou
- práce s PC - znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
- znalost AJ
- dobré organizační a komunikační schopnosti
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Asistent/ka pedagoga Požadavky: adekvátní vzdělání pedagogického směru nebo kurz asistenta pedagoga Plat závisí na dosaženém vzdělání a praxi. Volné místo asistent/ka pedagoga pro lokalitu Kdyně.
Masarykova základní škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace Kdyně, Inzerováno včera

FAKTURANTKA, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE Fakturantka, asistentka, základní znalost práce na PC, výhodou ŘP - sk. B Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem: e-mailem tajerovaandrea@gmail.com nebo telefonicky Tajerová Andrea, tel.: 727 924 054 Volné místo ...
Rozvozy s.r.o. Prachatice, Inzerováno včera

HR Specialista HR Specialista Společnost Aptar Čkyně s.r.o. přijme nového člena do svého HR týmu, který bude mít na starost veškerou činnost spojenou s nástupem a výstupem zaměstnanců, bude zajišťovat veškerou související administrativu, školení, připravovat ...
Aptar Čkyně s.r.o. Čkyně, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit