LOGISTIK

  • Liberec

Pracovní místo ( LOGISTIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Mezinárodně úspěšná soukromá společnost zabývající se projekcí a výrobou prosklených fasád se sídlem v Liberci přijme uchazeče na pozici logistik.
Náplň práce:
- zajišťování přeprav mezi firmou a externími sklady
- zajišťování doprav pro expedice a dovozy od dodavatelů
- jednání s přepravci
- tvorba plánu výroby a nakládek na základě potřeb stavby a možnosti výroby
- příprava balících předpisů ve spolupráci se stavbou, skladem a výrobou
- tvorba layoutů
- kontroly stavu vratných obalů
- zajišťování oprav vratných obalů
- objednávání obalového materiálu
- kontrola stavu uskladněného zboží a využitého prostoru v externích skladech
- práce s technickými výkresy
- spolupráce s expedicí, skladem, výrobou, stavbou i projekcí
Požadavky:
- min. SŠ vzdělání (s technickým zaměřením)
- praxe práce ve výrobní firmě 1 rok
- znalost práce s PC - Word, Excel
- ŘP skupiny B
- technické myšlení
- organizační schopnosti
Nabízíme:
- zázemí stabilní firmy se sídlem v Liberci
- práce na 1 směnu
- odpovídající finanční ohodnocení
- stravenky
- příspěvek na důchodové připojištění
- příspěvek na dětský tábor
- dobrá dopravní dostupnost
Datum nástupu: srpen 2018
Mzda:
Nástupní mzda 25 000 - 27 000,- (výše dle zkušeností kandidáta) + 2 000,- prémie
Po zkušební době 26 000 - 28 000,- základní mzda + 3 000,- prémie
Vaše žádosti spolu s životopisy zasílejte na hana.lacinova@fenestra-wieden.cz
Vámi zaslané informace budou použity firmou Fenestra Wieden s.r.o. pouze pro potřeby tohoto výběrového řízení, které bude uzavřeno do 31. 8. 2018.
Volné místo logistik pro lokalitu Liberec.