Zdeněk Lukeš

Izolatéři

Odeslat

Pracovní náplň
způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky od 7.00 hod. do 17.00 hod. domluvit osobní schůzku.
Volné místo izolatéři pro lokalitu Litoměřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Izolatéři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Zdeněk Lukeš
Ulice: Českolipská 917
Město: Litoměřice
PSČ: 412 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Iva Lukešová
E-mail: lukesovaiva@seznam.cz
Telefon: +420 608 120 439

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zdeněk Lukeš