Referent oddělení technické přípravy výroby - kalkulant

  • Krnov

Pracovní místo ( Referent oddělení technické přípravy výroby - kalkulant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov, Stará Ježnická 1
Referent oddělení technické přípravy výroby - kalkulant.

Krnovské opravny a strojírny s.r.o., stabilní společnost působící na českém a zahraničních trzích, vypisuje výběrové řízení na pozici referent oddělení technické přípravy výroby - kalkulant.

Hlavní výrobní program společnosti:

výroba, rekonstrukce, modernizace a opravy osobních a nákladních železničních kolejových vozidel
výroba, rekonstrukce a modernizace tramvají
strojírenská výroba
Požadujeme:

Profil uchazeče:

VŠ, SŠ vzdělání - strojní, ekonomie strojírenství
praxe na pozici normovače nebo kalkulanta výrobní strojírenské firmy výhodou
znalost metod cenotvorby výhodou
perfektní znalost čtení výkresové dokumentace
NJ, příp. AJ na komunikativní úrovni výhodou
znalost práce s PC, MS Office
komunikativní a koordinační dovednosti
občanská a trestní bezúhonnost
fyzická a duševní způsobilost pro řízení motorových vozidel (ŘP sk. B)
zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

Od uchazeče se očekává:

zkušenosti se zpracováváním cenových nabídek strojírenských výrobků
komplexní zpracování poptávkových řízení, vč. veřejných zakázek
znalosti procesů zámečnické výroby, svařování a třískového obrábění
znalosti v oblasti materiálového hospodářství v oblasti strojírenství
spolupráce s kolegy při nabídkových řízeních
zlepšování procesů tvorby technologických postupů
dobré schopnosti operativního řešení výrobních problémů
práce v informačním systému řízení zakázek
základní znalosti procesů štíhlé výroby

Nabízíme:

plný pracovní úvazek
zajímavou a zodpovědnou