HR ADMINISTRÁTOR - VZDĚLÁVÁNÍ

  • Nová Ves

Pracovní místo ( HR ADMINISTRÁTOR - VZDĚLÁVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis hlavních pracovních činností:
o Organizace a správa interních a externích seminářů, seminářů na míru primárně pro české lokace
o Komunikace s lektory, organizace místa pro vzdělávací kurzy, zajištění cateringu, vzdělávacích materiálů
o Správa dat v systému SAP a tréninkovém portále
o Kontrola fakturace seminářů, komunikace s nákupním oddělením
o Administrativní zajištění manažerských či jazykových kurzů
o Podpora týmu v dalších HR administrativních procesech
o Koordinace a spolupráce s ostatními odděleními v MANN + HUMMEL

Obecné požadavky:
o SŠ/VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy
o Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (min. B2), další světový jazyk výhodou
o Výhodou praxe ve vzdělávání (organizace tréninků a školení)
o Výhodou praxe z mezinárodní společnosti
o Dobrá znalost MS Office, SAP výhodou
o Dobré komunikační a organizační dovednosti, prozákaznický přístup, pečlivost a smysl pro detail
o Týmový hráč

Zaměstnanecké výhody:
o 13./14./15. mzda
o 6 týdnů dovolené
o Možnost Home Office
o Podpora jazykového vzdělávání
o Flexibilní formy práce (pružná pracovní doba)
o Nadstandartní systém vzdělávání
o Kulturní a společenské akce pro zaměstnance

První kontakt e-mailem: vitezslav.resatko@mann-hummel.com
Volné místo hr administrátor - vzdělávání pro lokalitu Nová Ves.