ÚŘEDNÍK/ÚŘEDNICE ODBORU VÝSTAVBY A ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ MÚ PÍSEK

  • Písek

Pracovní místo ( ÚŘEDNÍK/ÚŘEDNICE ODBORU VÝSTAVBY A ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ MÚ PÍSEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemnice Městského úřadu Písek vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů
výběrové řízení
na místo úředníka/úřednice odboru výstavby a územního plánování Městského úřadu Písek
POPIS PRÁCE: zajišťování správních činností na úseku územního plánování
Doba výkonu práce: doba neurčitá
Platové podmínky: platová třída 10 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. - příloha č. 2
(platový tarif 18.810 - 28.320 Kč podle délky započitatelné praxe + příslušné příplatky)
POŽADAVKY: ŘP sk. B, znalost práce na PC
Písemnou přihlášku s povinnými přílohami zasílejte DO 31. 7. 2018.
Bližší podmínky výběrového řízení a další požadavky naleznete na úřední desce Městského úřadu Písek a na internetových stránkách úřadu na adrese http://www.mesto-pisek.cz
Volné místo úředník/úřednice odboru výstavby a územního plánování mú písek pro lokalitu Písek.