Technik výroby

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Technik výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Triangle, Velemyšleves 61
Co Vás čeká:
•Změny výrobních referencí (produktů) a následné seřízení výrobní linky•Pravidelná kontrola kvality lisovaných produktů •Dodržování BOZP a 5S standardů a odstraňování případných rizik na svěřeném pracovišti•Deklarace výroby v SAP, evidence zmetkovitosti a vyplňování provozního hlášení•Plnění dalších výrobních úkolů nařízené supervizorem, nebo TL (TPM, úklid, zastoupení na jiných pracovištích)
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
•Zkušenost s obsluhou výrobní linky
•Technické myšlení
•Manuální zručnost
•Pracovitost a spolehlivost
•Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:
•Zajímavé platové ohodnocení
•Měsíční bonus
•13.plat
•Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
•25 dní dovolené
•Plně dotované stravné
•Příspěvek na dopravu
•Cafeteria
•Další firemní benefity
•Firemní akce
•Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)

V případě, že Vás daná pozice zaujala, tak prosím pošlete Váš životopis na mmalcovska@cz.gestamp.com
Volné místo technik výroby pro lokalitu Velemyšleves.