GESTAMP LOUNY s.r.o.

Seřizovač

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Triangle 61
V důsledku přicházejících nových projektů do našeho výrobního závodu hledáme k nám do firmy dalšího Seřizovače.
Máte zkušenosti se seřizováním a údržbou výrobní linky?Jste manuálně zručný?Máte technické myšlení?V tom případě pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost - SEŘIZOVAČ.
Co vás čeká:
Zajišťování co nejefektivnějšího chodu linky s důrazem na bezpečnost a kvalitu výroby
Drobná údržba a seřízení strojního zařízení na svěřeném úseku.Přestavba strojů na jiný výrobek podle výrobního plánu.Školení operátorů výrobních linek v rozsahu seřízení strojů, TPM a drobných oprav.Výpomoc Team leaderovi při organizaci směny
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Zkušenosti se seřizováním a údržbou výrobní linky
Zkušenost s ABB roboty výhodou.Technické myšlení.Manuální zručnost.Ochotu pracovat na směny.
Co Vám můžeme nabídnout:
Zajímavé platové ohodnocení.Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
Dotované stravné.Příspěvek na dopravu
Další firemní benefity po zkušební době
Moderní pracovní prostředí .https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4),Firemní akce
kontakt: e-mail: kariera@cz.gestamp.com
Volné místo seřizovač pro lokalitu Velemyšleves.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Seřizovač

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: GESTAMP LOUNY s.r.o.
Ulice: Průmyslová 61
Město: Velemyšleves
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Michaela Podmanická
E-mail: kariera@cz.gestamp.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GESTAMP LOUNY s.r.o.