Seřizovač

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Seřizovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Triangle 61
V důsledku přicházejících nových projektů do našeho výrobního závodu hledáme k nám do firmy dalšího Seřizovače.
Máte zkušenosti se seřizováním a údržbou výrobní linky?Jste manuálně zručný?Máte technické myšlení?V tom případě pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost - SEŘIZOVAČ.
Co vás čeká:
Zajišťování co nejefektivnějšího chodu linky s důrazem na bezpečnost a kvalitu výroby
Drobná údržba a seřízení strojního zařízení na svěřeném úseku.Přestavba strojů na jiný výrobek podle výrobního plánu.Školení operátorů výrobních linek v rozsahu seřízení strojů, TPM a drobných oprav.Výpomoc Team leaderovi při organizaci směny
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Zkušenosti se seřizováním a údržbou výrobní linky
Zkušenost s ABB roboty výhodou.Technické myšlení.Manuální zručnost.Ochotu pracovat na směny.
Co Vám můžeme nabídnout:
•Zajímavé platové ohodnocení
•Měsíční bonus
•13.plat
•Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
•25 dní dovolené
•Plně dotované stravné
•Příspěvek na dopravu
•Cafeteria
•Další firemní benefity
•Firemní akce
•Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)
Volné místo seřizovač pro lokalitu Velemyšleves.