Technik 3D měření

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Technik 3D měření ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Triangle 61
Co Vás čeká:
-Měření dílů na 3D dle kontrolního plánu a CMM instrukcí
-Základní programování na 3D
-Analyzování a schvalování zpráv o měření
-Spolupráce s výrobou v případě nálezu neshodného kusu
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Středoškolské vzdělání technického směru?-Schopnost číst výkresovou dokumentaci
-Zkušenost s měřením výrobků na 3D měřícím stroji
Zkušenosti s programováním 3D měřících strojů výhodou.Ochotu pracovat ve směnném provozu
znalost anglického jazyka výhodou.Analytické myšlení
Co Vám můžeme nabídnout:
-Zajímavé platové ohodnocení.Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
-20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc
-Příspěvek na dojíždění. Dotované stravné
-Další firemní benefity po zkušební době
-Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)
-Firemní akce
kontakt:mmalcovska@cz.gestamp.com
Volné místo technik 3d měření pro lokalitu Velemyšleves.