Specialista pro obchodní záležitosti

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Specialista pro obchodní záležitosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: průmyslová zóna Triangle
Náplň práce:
Komunikace s prodejci, divizí nebo kontrolingem ohledně cenových změn.Komunikace s finančním oddělením ohledně platných prodejních cen
Komunikace se zákazníky.
Zadávání cen do SAP na základě přijatých objednávek.
Deaktivace neplatných cen v systému SAP .
Archivace elektronická/ fyzická přijatých objednávek
Měsíční kalkulace standardních cen v SAP
Analýza trendu prodeje versus rozpočet

Požadujeme:
Zkušenost s komunikací se zákazníky.
Praxi s kalkulací cen. Komunikativní znalost anglického jazyka.Znalost německého jazyka výhodou
Znalost SAP výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:
Zajímavé platové ohodnocení.Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc
Flexibilní pracovní dobu.Dotované stravné
Další firemní benefity po zkušební době
Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)
Firemní akce
kontakt: mmalcovska@cz.gestamp.com
Volné místo specialista pro obchodní záležitosti pro lokalitu Velemyšleves.