UČITEL/KA ODBORNÝCH STROJÍRENSKÝCH PŘEDMĚTŮ - TEORETICKÁ VYÚKA UČEBNÍH0 OBORU OB

  • Lázně Bělohrad

Pracovní místo ( UČITEL/KA ODBORNÝCH STROJÍRENSKÝCH PŘEDMĚTŮ - TEORETICKÁ VYÚKA UČEBNÍH0 OBORU OB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

UČITEL/KA ODBORNÝCH STROJÍRENSKÝCH PŘEDMĚTŮ - TEORETICKÁ VYÚKA UČEBNÍH0 OBORU OBRÁBĚČ, OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

Požadujeme : vysokoškolské vzdělání v oboru a pedagogické vzdělání

Nabízíme: příspěvek na stravování
40 dní dovolené

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na emailovou adresu info@gozhorice.cz. Poté budete vyzváni k osobnímu setkání.
možnost kontaktu na tel. č. 725 841 596 - pí. Ing. Jaroslava Bryknarová
Volné místo učitel/ka odborných strojírenských předmětů - teoretická vyúka učebníh0 oboru obráběč, opravář zemědělských strojů pro lokalitu Lázně Bělohrad.