Uklízeč/ka + pokladní čerpací stanice Shell - výpomoc na noční

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Uklízeč/ka + pokladní čerpací stanice Shell - výpomoc na noční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

UKLÍZEČ/KA+POKLADNÍ ČERPACÍ STANICE - výpomoc na noční
POŽADUJEME: výborná komunikace se zákazníkem, týmový hráč, loajalita
NÁPLŇ PRÁCE: práce související s údržbou obchodu a výpomoc za pokladnou.
Pozice je svým charakterem vhodnější spíše pro ženy.
Noční směna je vždy ve dvou, 8 hodinové směny, Po-Pá, začátek směny je možný od 20 hod. nebo 22 hod. - dle domluvy. Víkendy volné.
NABÍZÍME: vzdělávání na různých školeních, bonusové ohodnocení až 3000kč/měsíčně navíc. Slevy na palivo, přátelské prostředí. Příplatek za noční + svátky.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle: 737 283 796, e-mailem: shell8083@csshell.net nebo osobně na pracovišti v době od 7-15 hod.
Volné místo uklízeč/ka + pokladní čerpací stanice shell - výpomoc na noční pro lokalitu Valašské Meziříčí.