Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kuchař/ka

Pracovní místo ( Kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Přijmeme hlavního kuchaře, krátký dlouhý týden, nadstandardní mzdové ohodnocení, strava zdarma.
Požadujeme zkušenost, schopnost vést malý kolektiv, spolehlivost.
Nástup možný v průběhu srpna.
Místo výkonu práce: Restaurace Stará Lípa v ulici Liberecká 16 v České Lípě.
Volné místo kuchař/ka pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Pomocný pracovník v kuchyni Pomocné práce v kuchyni. Práce krátký a dlouhý týden. Požadujeme zdravotní průkaz. Nabízíme: obědy zdarma Kontakt: 8:00 - 19:00, Vladimir Pogonets - 777 447 997 Volné místo pomocný pracovník v kuchyni pro lokalitu Mělník.
HotVel s.r.o. Mělník, Inzerováno včera

Pomocní kuchaři Znalost vietnamštiny výhodou. První kontakt telefonicky! Pozice je vhodná i pro cizince. Volné místo pomocní kuchaři pro lokalitu Česká Lípa.
T&H VINAFOOD s.r.o. Česká Lípa, Inzerováno včera

Pomocník v kuchyni Znalost asijské kuchyně podmínkou, vietnamský jazyk vítán Volné místo pomocník v kuchyni pro lokalitu Teplice.
PANDA T-P s.r.o. Teplice, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit