Noční recepční

  • Teplice

Pracovní místo ( Noční recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme kolegu/kolegyni na recepci převážně na NOČNÍ SMĚNY do hotelu Giovanni Giacomo**** v Teplicích. Koncepce práce zahrnuje běžnou hotelovou administrativu, komunikaci s hosty (firemní klientela a lázeňští hosté), správu informací na internetu atp.
Prosím zájemce, aby své životopisy zasílali na email.

Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání. Spolehlivost, příjemné vystupování, komunikativnost, pečlivost, znalost práce na PC, pokročilou znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka velkou výhodou.

Nabízíme práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu.
Základní mzda 14900 Kč + příplatky vypočtené z obsazenosti, za svátky a víkendy (cca 18000 Kč).
Volné místo noční recepční pro lokalitu Teplice.