ŠEFKUCHAŘ/-KA

  • Valdice

Pracovní místo ( ŠEFKUCHAŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo s výučním listem (kuchař, číšník apod.), bezúhonnost, zdravotní a osobnostní způsobilost, uživatelská znalost práce na PC, znalost principů HACCP, organizační a komunikační schopnosti, praxe v oboru vítána.

Nabízíme: platové zařazení v 7. plat. třídě dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (v závislosti na dosažené praxi), zvláštní příplatek, příplatek za vedení, 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené, 5 dnů indispozičního volna, možnost využití fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rekreaci, kulturní a sportovní akce, návratné bezúročné půjčky), bezplatné využití tělocvičny, posilovny, JUDO-sálu a sauny v objektu věznice.
Náplň práce: řízení a kontrola pracovní činnosti kolektivu odsouzených mužů, zajišťování výroby hotových jídel, úprava a výdej teplých a studených pokrmů, spolupráce při sestavování jídelních lístků, konzultace dietní stravy s nutričním terapeutem, kontrola dodržování technologických postupů při přípravě stravy, zajištění bezpečnosti práce a požární ochrany na svěřeném úseku.

Zájemci mohou zaslat žádost o přijetí do pracovního poměru a strukturovaný (profesní) životopis na e-mail: mjung@vez.val.justice.cz
Volné místo šefkuchař/-ka pro lokalitu Valdice.