Údržbář - zámečník

  • Proboštov

Pracovní místo ( Údržbář - zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co vás čeká:
preventivní údržba na strojním zařízení a budově
vedení evidence a revize plynové kotelny, kompresoru a tlakových nádob
pravidelné kontrola a údržba na strojích dle údržbových plánů
odstraňování závad vzniklých na strojním zařízení a budově
kontrola dodržování bezpečnosti práce v oblasti strojního zařízení
kontrola technického stavu vybavení a strojů
Jaké znalosti a dovednosti očekáváme:
ÚSO, SŠ vzdělání v technickém oboru
samostatnost, přesnost, spolehlivost
schopnost rychlého zapracování, flexibilitu
znalost německého jazyka, popř. anglického jazyka vítána
Co nabízíme:
zázemí mezinárodní stabilní strojírenské společnosti
odbornou a rozmanitou práci v atraktivním oboru
příjemné pracovní prostředí
přátelský kolektiv
5 týdnů dovolené, podpora sportovní činnosti
stravování v závodní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele
pracovní poměr na dobu určitou, následně na dobu neurčitou
výše mzdy bude stanovena podle pracovních zkušeností
V případě zájmu zašlete životopis e-mailem.
Volné místo údržbář - zámečník pro lokalitu Proboštov.