NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Řezníci a uzenáři

Odeslat

Pracovní náplň
Místo pracoviště:
- Pod Lihovarem 2055/4, Říčany

Prvotní kontakt:
- tel.: 725 263 697 od 07:00 do 18:00
- e-mail: uhrova@novak-mu.cz

Upřesňující údaje:
- volné pracovní místo na prodejně Novák Maso-Uzeniny v prostorách Penny Marketu
- praxe s opracováním masa

Zaměstnanecké výhody:
- lázně, firemní oblečení, poukázky na prací prostředek
- zvýhodněný tarif O2, slevové poukázky na odběr zboží, stravenky
Volné místo řezníci a uzenáři pro lokalitu Říčany.

Nabízíme
Nástup možný od: 24. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řezníci a uzenáři

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Ulice: Pod Lihovarem 2055
Město: Říčany
PSČ: 251 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Uhrová
E-mail: uhrova@zimbo.cz
Telefon: +420 725 263 697

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.