projektový manažer/ka

  • Kroměříž

Pracovní místo ( projektový manažer/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž (Ředitelství sociálních služeb města Kroměříže)
- SŠ/VŠ vzdělání, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, zkušenost v oblasti přípravy a realizace projektů min. 1 rok, znalost příslušné legislativy související s oblastí sociálních služeb, analytické, systematické a koncepční myšlení, silná orientace na výsledek
- 10. platová třída, Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha č. 1, zápočet roků podle započitatelné praxe, 5 týdnů dovolené
- Písemné přihlášky, včetně případného souhlasu se zpracováním osobních údajů na dobu 1 roku od data odeslání těchto materiálů k účasti ve výběrovém řízení na pracovní pozici, doplněné: životopisem s přehledem dosavadní praxe a odborných znalostí a dovedností, originálem výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce (stačí doložit při vlastním výběrovém řízení), ověřenou kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, motivačním dopisem, esejí o představě vykonávané pozice projektového manažera
Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti: jméno, příjmení, popř. titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo telefonu, datum a podpis
- Žádost bude v tištěné podobě doručena v označené obálce Výběrové řízení - projektový manažer nejpozději do 27. července 2018 do 12:00 hod. Na později doručené žádosti nebude brán zřetel
- Adresa pro doručování: Sociální služby města Kroměříže, p. o., Riegrovo nám. 159, vedoucí personálního a mzdového oddělení Ing. Eva Kupčíková, 767 24 Kroměříž.
Volné místo projektový manažer/ka pro loka